Zpět

Jak získat slevu 100,- Kč a poštovné zdarma

Počet shlédnutí: 964

Ve specializovaném eshopu výrobce pánských košilí domácí značky SmartMen je snadné získat slevu Kč 100,- + malý dárek k nákupu a poštovné zdarma. Jak? Stačí si k nezlevněné pánské košili přikoupit hedvábnou kravatu nebo manžetové knoflíčky.

Jak získat slevu 100,- Kč a poštovné zdarma

Výhodné ceny pánských košilí přímo od výrobce

Jsme rodinný český výrobce pánských košilí a provozujeme vlastní eshop SmartMen.cz. Pánské košile se tak k Vám dostanou napřímo. Můžeme Vám tak nabídnout vysokou hodnotu za přiměřenou cenu. Pánské košile šijeme v České republice a za kvalitou našich košilí si stojíme. My víme, co šijeme. Vy víte, co kupujete.

Sleva na košili s kravatou Kč 100,-

Pokud si najednou zakoupíte nezlevněnou pánskou košili SmartMen a moderní hedvábnou kravatu dle Vašeho výběru, získáte automaticky slevu Kč 100,- z Vaší objednávky. K tomu Vám přibalíme malý voňavý dárek – pytlíček se sušenou levandulí do Vaší šatní skříně. Navíc získáte poštovné zdarma.

Sleva na košili s manžetovými knoflíčky Kč 100,-

Pokud si najednou zakoupíte nezlevněnou pánskou košili SmartMen a elegantní manžetové knoflíčky dle Vašeho výběru, získáte automaticky slevu Kč 100,- z Vaší objednávky. K tomu Vám přibalíme malý voňavý dárek – pytlíček se sušenou levandulí do Vaší šatní skříně. Navíc získáte poštovné zdarma.

Protože sídlíme ve městě bižuterie Jablonci nad Nisou, manžetové knoflíčky si necháváme vyrábět na zakázku u místních výrobců. V nabídce tak máte na výběr třpytivé manžetové knoflíčky s originálními Swarovski® kameny a zcela unikátní manžetové knoflíčky s ručně mačkanými skleněnými knoflíky.

Množstevní slevy na druhou a třetí košili SmartMen

Pro nezlevněné pánské košile SmartMen nabízíme nově množstevní slevy 20 % na druhou košili a 33 % na třetí košili při jednom nákupu. Poštovné máte zdarma i pro výměnu a vrácení. Navíc si můžete vybrat až ze šesti dárků zdarma – pánské ponožky, dárkové krabice na košile, barevné ponožky a ponožky s vánočním motivem.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.