Kvalitní pánské košile SmartMen setříděné pro všechny příležitosti

Rychlý a přehledný výběr košilí podle společenských příležitostí, stylů a vlastností

Na následujících stránkách jsme vybrali pánské košile pro snadnější vyhledávání podle jejich vlastností, uplatnění dle společenského oblékání (dress code) a příležitostí. Pánské košile jsou setříděny podle příležitosti na společenské, svatební a pracovní košile. Podle úpravy látky můžete rychle vyhledat praktické Non-iron nežehlivé a Easy-care košile pro snadnou údržbu. Protože pánské košile s dlouhým rukávem jsou moderní součástí pánského outfitu po všechny dny, nabízíme i pánské košile pro volný čas. Pánské košile SmartMen jsou ušity v České republice z kvalitní 100 % bavlněné košiloviny.

Košile SmartMen pečlivě vybrané pro rychlé vyhledávání

 • Košile společenská

  Pánské společenské košile jsou nejčastější součástí pánského odívání pro významné rodinné a společenské události. Společenská košile s dlouhým rukávem je vhodným doplňkem pánských obleků s kravatou.

 • Luxusní košile

  Nejkvalitnější pánské košile jsou ušity z čisté bavlny. Výrobce košilí SmartMen dbá na pečlivé zpracování v každém detailu. Francouzské manžety doplňte o nablýskané manžetové knoflíčky.

 • Moderní košile

  Stylové košile SmartMen jsou navrženy pro Business Casual pánské oblečení. Kostkovaná košile s Button-down límečkem se hodí ke sportovnímu saku a kalhotám. Kontrastní podšití límečků a manžet osvěží Váš neformální outfit.

 • Nežehlivé košile

  Kvalitní pánské košile SmartMen s finální úpravou pro snadné žehlení šetří Váš čas i energie. Nežehlivé košile jsou méně náchylné na mačkání při běžném nošení. Aby byla košile vyžehlená, tak se musí vyžehlit.

 • Svatební košile

  Nejoblíbenější košile na svatbu je univerzální čistě bílá, smetanová a champagne. Svatební košile má dlouhý rukáv a oblíbené jsou manžetové knoflíčky.

 • Pracovní košile

  Klasická pánská košile pro práci je jednobarevná modrá s dlouhým rukávem. Pracovní košile má být odolná a příjemná pro celodenní nošení. Kvalitní firemní košile s logem zaujmou zákazníky a potěší zaměstnance. 

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.