Prodloužený rukáv košile ve střihu Slim fit pro sportovní vysoké postavy

Prodloužený rukáv i délka košile je doporučena pro muže s výškou nad 185 cm

Dlouhý rukáv pánské košile má správnou délku, když při volně spuštěné paži se konec manžety dotýká kořene palce, respektive kloubu palce. Tato délka rukávu Vám vždy bezpečně zajistí, že například při pokrčení paže se manžeta rukávu nevyhrne nad zápěstí. V pánském obleku Vám správná délka rukávu košile přesahuje zpod rukávu saka a vždy je tedy patrné, že pod sakem nosíte košili s dlouhým rukávem.

Prodloužená košile v rukávu i celkově na délku zad

Délku rukávu pánské košile měříme od ramene. Standardní konfekční velikost rukávu je 66 cm. Pro muže atletické postavy a vyššího vzrůstu jsme připravili kolekci pánských košil ve střihu Slim s prodlouženou délkou rukávu o další 3 cm. Prodloužený rukáv košile SmartMen ve střihu Slim Fit dosahuje délky 69 cm. Délka těla košile v předním dílu je 78 cm. Zadní díl je dlouhý 81 cm. Oba tyto rozměry zajistí pohodlné nošení a žádné podolky při pohybu.

Košile SmartMen s prodlouženým rukávem jsou ve střihu Slim fit nabízeny bez jakýchkoli příplatků, tj. za ceny shodné jako u košilí s dlouhým rukávem.

Kolekci pánských košil s prodlouženým rukávem rozšíříme dle doporučení a zájmu našich zákazníků.

Pánské nežehlivé košile ETERNA s prodlouženou délkou rukávu

Nejprodávanější nežehlivé košile německé značky ETERNA jsou nabízeny ve 4 moderních střizích a s 5ti délkami rukávů. Střihy Slim Fit, Modern Fit a Comfort Fit skýtají možnost si zvolit délku rukávu 67 cm, 68 cm i 2x prodlouženou délku rukávu 72 cm. Prodloužení odpovídá i delší tělo košile až o 10 cm. Košile ETERNA s prodlouženým rukávem jsou určeny pro vyšší postavy mužů nad 190 cm. 

Doporučujeme pánské košile SmartMen prodloužený rukáv střih Slim fit

Doporučujeme pánské nežehlivé košile ETERNA prodloužený rukáv & 2x prodloužený rukáv

  • Doprava zdarma na objednávky od Kč 1.500,-
  • Množstevní slevy 20% ihned při každém nákupu
  • Odstoupení a výměna vždy zdarma přes Zásilkovna.cz
  • Odložená platba 30 dnů zdarma od druhé objednávky
  • Sleva na hedvábnou kravatu ke každé košili SmartMen
  • Pro firemní dress code vzorky k vyzkoušení velikostí zapůjčíme zdarma
  • Předchozí
  • Další
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.