Jak vybrat pánskou košili, aby perfektně seděla

V pánské košili s dlouhým rukávem trávíte celý den v zaměstnání, ve vozidle nebo večer v divadle. Jedinečným zážitkem v pánské společenské košili je svatební den.

Od pánské košile SmartMen můžete očekávat pohodlí, kvalitní materiál košile a její zpracování, ale také moderní střih a design. Aby Vám košile SmartMen perfektně seděla a Vy se cítili celý den přirozeně a sebevědomě, pomůžeme Vám s výběrem vhodné velikosti košile, střihu a stylu zpracování Vaší košile značky SmartMen.

Slim fit střih a jaký límeček?

Na následujících stránkách Vám představíme varianty střihů košile, délky rukávů a druhy manžet košile, tvary límečků a výběr správné velikosti pánské košile.

Pro individuální konzultaci, jak si vybrat tu nejlepší košili, nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Průvodce střihy - velikostmi - manžetami - límečky košile

 • Slim fit košile

  Pánská košile Slim fit značky SmartMen jemně obepíná Vaše tělo a paže. Slim košile je projmutá v bocích pro zvýraznění postavy muže. Kolekce košilí SmartMen obsahuje společenské i volnočasové košile ve střihu slim.

 • Velikost košile

  Velikost košile změříme obvodem límečku kolem krku. Při správné délce rukávu se manžeta dotýká kořene palce. Jak se změřit Vám ukážeme na následující stránce.

 • Pánské košile dlouhý rukáv

  Pánské košile s dlouhým rukávem značky SmartMen splňují všechny požadavky na reprezentativní společenské košile. Košile s krátkým rukávem u nás nenajdete. Dlouhý rukáv pánské košile lze elegantně vyhrnout na několik způsobů. Pánská košile s prodlouženým rukávem ve střihu Slim fit pro vysoké atletické postavy.

 • Límeček košile

  Límeček pánské košile vybíráme dle příležitosti, vkusu, obliby. Módní stylista Vám doporučí styl límečku dle tvaru obličeje. Košile značky SmartMen šijeme s klasickým, široce rozevřeným a Button-down límečkem.

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.