Jak vybrat pánskou košili, aby perfektně seděla

V pánské košili s dlouhým rukávem trávíte celý den v zaměstnání, ve vozidle nebo večer v divadle. Jedinečným zážitkem v pánské společenské košili je svatební den.

Od pánské košile SmartMen můžete očekávat pohodlí, kvalitní materiál košile a její zpracování, ale také moderní střih a design. Aby Vám košile SmartMen perfektně seděla a Vy se cítili celý den přirozeně a sebevědomě, pomůžeme Vám s výběrem vhodné velikosti košile, střihu a stylu zpracování Vaší košile značky SmartMen.

Slim fit střih a jaký límeček?

Na následujících stránkách Vám představíme varianty střihů košile, délky rukávů a druhy manžet košile, tvary límečků a výběr správné velikosti pánské košile.

Pro individuální konzultaci, jak si vybrat tu nejlepší košili, nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Druhá košile SmartMen zdarma!

Ke každé nezlevněné pánské košili SmartMen za Kč 1290,- přibalíme zdarma jinou košili SmartMen.

AKCE

Průvodce střihy - velikostmi - manžetami - límečky košile

 • Slim fit košile

  Pánská košile Slim fit značky SmartMen jemně obepíná Vaše tělo a paže. Slim košile je projmutá v bocích pro zvýraznění postavy muže. Kolekce košilí SmartMen obsahuje společenské i volnočasové košile ve střihu slim.

 • Velikost košile

  Velikost košile změříme obvodem límečku kolem krku. Při správné délce rukávu se manžeta dotýká kořene palce. Jak se změřit Vám ukážeme na následující stránce.

 • Pánské košile dlouhý rukáv

  Pánské košile s dlouhým rukávem značky SmartMen splňují všechny požadavky na reprezentativní společenské košile. Košile s krátkým rukávem u nás nenajdete. Dlouhý rukáv pánské košile lze elegantně vyhrnout na několik způsobů. Pánská košile s prodlouženým rukávem ve střihu Slim fit pro vysoké atletické postavy.

 • Límeček košile

  Límeček pánské košile vybíráme dle příležitosti, vkusu, obliby. Módní stylista Vám doporučí styl límečku dle tvaru obličeje. Košile značky SmartMen šijeme s klasickým, široce rozevřeným a Button-down límečkem.

Online katalogy dodavatelů

Jak vybrat velikost košile

Druhá košile zdarma

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.