Manžetové knoflíčky YABLOGLASS a originální Swarovski® krystaly

Na této stránce naleznete inspiraci pro elegantní a praktický dárek pro muže i pro ženu. Zlatý šperk jako doplněk pánské košile a dámské halenky potěší každého.

Luxusní šperky jako dárky pro muže i pro ženy

Zlaté manžetové knoflíčky pozlacené žlutým zlatem o 14ti karátech jsou luxusním dárkem. Stříbrné knoflíčky jsou finálně upraveny rhodiováním. Značka kvalitních pánských košilí SmartMen stojí za designem manžetových knoflíčků. Samotná výroba je rozprostřena mezi tradiční bižuterní výrobce v Jablonci nad Nisou a okolí. Z nabídky originálních Swarovski® krystalů a skleněných ručně mačkaných knoflíků YABLOGLASS si vyberete pro všechny příležitosti.

Skleněné manžetové knoflíčky YABLOGLASS

Tradiční skleněné knoflíky z jablonecka jsou ručně mačkány, broušeny a malovány za použití původních nástrojů z počátku 20. století. V kolekci skleněných manžetových knoflíčků YABLOGLASS převažuje elegantní černá barva. Zlatem pozlacené a stříbrné manžetové knoflíčky jsou luxusním dárkem pro muže a elegantním doplňkem na svatbu.

Swarovski® broušené kameny

Jablonecký výrobce pánských košilí SmartMen používá pro výrobu manžetových knoflíčků lokální výrobce a dodavatele. Světoznámou značku broušených skleněných kamenů Swarovski® považujeme za "našeho" původního výrobce - v Jizerských horách se zakladatel Daniel Swarovski narodil a zde i výrobu skleněných kamenů započal.

Manžetové knoflíčky vybírejte podle barvy, materiálu a příležitosti

 • Manžetové knoflíčky pro muže

  Manžetové knoflíčky jako dárek pro muže potěší a jsou i praktickým dárkem. Jedna velikost knoflíčků padne všem mužům. Manžetové knoflíčky jsou zabaleny v originální dárkové krabičce.

 • Manžetové knoflíčky pro ženy

  Každou ženu potěší krásný šperk! Darujte elegantní doplněk dámské halenky v originální krabičce. Skleněný knoflíček do manžety halenky osvěží formální dress code.

 • Manžetové knoflíčky na svatbu

  Ke svatbě patří manžetové košile pro ženicha, svědka a svatební hosty z řad mužů. Barvu manžetových knoflíčků vybírá nevěsta tak, aby ladily s barvou jejích doplňků a šperků.

 • Luxusní manžetové knoflíčky

  Zlaté manžetové knoflíčky z černé bižuterie patří k tradičním ceněným šperkům. Luxus spočívá nejen v použitém materiálu, ale i v oživení zapomenuté ruční výroby mačkání skleněných knoflíků.

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.