Dámské halenky a pánské košile s logem - Profesionální prezentace Vaší firmy

Nejvíc prodává úsměv, příjemné vystupování a celkový první dojem. Kvalitní firemní oblečení s logem Vaší společnosti pomůže Vašim obchodníkům a zaměstnancům k dokonalejší prezentaci Vaší společnosti, produktů a služeb. Slova klasika, ať mohou znít jakkoli povrchně, jsou stále platná: „Je to pravda odvěká, šaty dělaj člověka!".

Vaše privátní kolekce - Naše kreativita

Značka SmartMen je specialistou na pánské košile a kravaty. Protože košile pod naší značkou šijeme výhradně v České republice, jsme flexibilní a jsme schopni obstarat ucelenou kolekci i dámských halenek. Pro zákazníka jsme schopni dodat nejméně 50 kusů v různých velikostech v pánském nebo dámském provedení. Design košilí a halenek provádíme s ohledem na Vaše firemní barvy a účel užití ve vlastní režii.

Košile skladem s objednáním od 1ks

Potřebujete rychle košile a halenky? Vyberte si z nabídky eshopu SmartMen.cz kvalitní a slušivé košile a halenky zahraničních značek. Vzorky dodáme zdarma. Objednat lze již od 1ks. Výšivky zajišťujeme od počtu 10ks. Kompletní zakázku obdržíte do 3 týdnů včetně výšivky loga.

Oblékáme obchodní týmy, vystavovatele na veletrzích, číšníky, servírky, recepční, personál ve službách. Všechny firmy, které se chtělí odlišit a vkusně se prezentovat.

Komplexní řešení firemní identity

Na firemní košile zajišťujeme výšivku Vašeho loga nebo potisk. Ve spolupráci s módní návrhářkou umíme připravit celkovou kolekci společenského oblečení od hlavy až k patě. Těší nás práce na uniformách pro piloty a letušky. Zrovna tak do posledního detailu vymýšlíme atraktivní a praktické stejnokroje pro servírky a číšníky. Kreativní práce nás baví. Spokojenost našich zákazníků nás těší.

Co očekávat od SmartMen? Jednoduchost - Flexibilita - Reálné cíle

Ušití pánské košile a halenky není žádná věda. Alespoň ne pro nás. S ohledem na ekonomiku každé zakázky jednáme rychle, transparentně a efektivně. Zákazníkovi vždy doporučujeme, aby nešetřil na látce. Například obsluha v restauraci střídá dvě až tři košile, oblečení se pere každý týden. Látka musí vydržet alespoň sto pracích cyklů, tj. dva roky. Čas jsou peníze. Ušetřit čas lze na přímé a oboustranně otevřené komunikaci. Naše režijní náklady jsou minimální. Kolekci značky SmartMen nabízíme výhradně online. Jsme mladá rodinná firma. Za kvalitu košilí ručíme.

Kvalitní a slušivé košile jsou Vaší i naší vizitkou

Protože také na firemní košile a halenky našíváme vlastní značku SmartMen, nabízíme i v privátních kolekcích pokud možno vysokou a nejvyšší kvalitu košiloviny a látek. Látky se vyznačují vysokou gramáží, stálostí barev i velikostí, příjemným omakem. Praktická je vždy úprava pro snadné žehlení nebo přímo nežehlivá úprava. Cena jedné košile nebo halenky se pohybuje mezi Kč 650,- až Kč 850,- bez DPH za kus s ohledem na kvalitu látky a zpracování fazóny. Košile a halenky v této kvalitě jsou v obchodech k mání nejméně od Kč 1,500 a spíš výše.

Pro inspiraci si můžete některé modely firemních pánských košilí a dámských košilových halenek prohlédnout v tomto odkaze.

Každá individuální kolekce nás o krůček posouvá k našemu cíli šít ty nejlepší košile na světě. Těšíme se na spolupráci.

…Protože, je to pravda odvěká, 
šaty dělaj člověka,
kdo v hadrech čeká na štěstí, 
ten se načeká…

Text: Ježek Jaroslav + Voskovec Jiří + Werich Jan

DENIMAR TAILORING s.r.o.
Denisa Huková
jednatelka společnosti

Profesní oděvy, košile, halenky pro firmy

 • Nežehlivé košile ETERNA

  Nejlepší nežehlivé košile ETERNA pro muže i ženy z nejkvalitnějších látek a v moderním designu. Pro muže výběr ze 4 střihů - Super Slim, Slim Fit, Modern Fit, Comfort Fit včetně prodloužených délek rukávů. Pro ženy košilové halenky ve 2 střizích - Slim Fit a Modern Classic. Vždy elegantní ve firemní košili s logem.

 • Košile pro firmy od 1ks

  Na košile a halenky spěcháte. Vyberete si z nabídku eshopu SmartMen.cz a z katalogů dodavatelů. Pošleme Vám cenovou nabídku s vizualizací celkového outfitu. Vzorky pro vyzkoušení velikostí zapůjčíme zdarma. Košile a profesní oděvy s logem můžete mít do 3 týdnů. Košile v duálním konceptu - identické látky a odstíny shodné pro muže i ženy. Rozdíl pouze ve střihu - dámský vs. pánský.

 • Výroba firemních košil od 50ks

  Vyberete si kvalitní látky dle Vašich představ. Společně navrhneme design košilí včetně kontrastů, střihů a detailů. Šijeme dle konfekčních rozměrů ve střihu Slim fit a Regular fit. Dále prodloužené a zkrácené velikosti. Nekonfekčním postavám ušijeme košile takřka na míru. Firemní košile šijeme pod naší značkou SmartMen. Za kvalitou si stojíme. Termíny pro realizaci zakázky cca. 2 měsíce.

Nezávazná poptávka nebo dotaz na firemní oblečení

blank
 • Oblékněte vaše zaměstnance do firemních barev!
 • Pánské košile a dámské halenky s logem přímo od výrobce v ČR
 • Privátní kolekce firemních košilí přímo za výhodné ceny
 • Oblékněte vaše zaměstnance do firemních barev!
 • Pánské košile a dámské halenky s logem přímo od výrobce v ČR
 • Privátní kolekce firemních košilí přímo za výhodné ceny
 • Previous
 • Další

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.