Dámské halenky a pánské košile s logem - Profesionální prezentace Vaší firmy

Dovolená! Expedujeme opět ve čtvrtek 20.9.2018.

Investujete jako zaměstnavatel do vzdělávání Vašich pracovníků? Školíte své obchodníky pro dosahování lepších výsledků? Snažíte se, aby Vaši lidé co nejlépe reprezentovali Vaši společnost? I přes vynakládané prostředky to ale pořád není ono? Možná stačí jen málo. Své zaměstnance dokonale oblékněte do kvalitního firemního oblečení!

Šaty dělají člověka

Nikterak nechceme snižovat odborné, komunikační, organizační a všechny možné schopnosti vašich obchodníků a zaměstnanců na vedoucích pozicích. Nejvíc ale prodává úsměv, příjemné vystupování a celkový první dojem. Kvalitní firemní oblečení s logem Vaší společnosti pomůže Vašim obchodníkům a zaměstnancům k dokonalejší prezentaci Vaší společnosti, produktů a služeb. Slova klasika, ať mohou znít jakkoli povrchně, jsou stále platná: „Je to pravda odvěká, šaty dělaj člověka!".

Vaše privátní kolekce - Naše kreativita

Značka SmartMen je specialistou na pánské košile a kravaty. Protože košile pod naší značkou šijeme výhradně v České republice, jsme flexibilní a jsme schopni obstarat ucelenou kolekci i dámských halenek. Pro zákazníka jsme schopni dodat nejméně 50 kusů v různých velikostech v pánském nebo dámském provedení. Design košilí a halenek provádíme s ohledem na Vaše firemní barvy a účel užití ve vlastní režii. Na firemní košile zajišťujeme výšivku Vašeho loga nebo potisk. Ve spolupráci s módní návrhářkou umíme připravit celkovou kolekci společenského oblečení od hlavy až k patě. Těší nás práce na uniformách pro piloty a letušky. Zrovna tak do posledního detailu vymýšlíme atraktivní a praktické stejnokroje pro servírky a číšníky. Kreativní práce nás baví. Spokojenost našich zákazníků nás těší.

Co očekávat od SmartMen? Jednoduchost - Flexibilita - Reálné cíle

Ušití pánské košile a halenky není žádná věda. Alespoň ne pro nás. S ohledem na ekonomiku každé zakázky jednáme rychle, transparentně a efektivně. Zákazníkovi vždy doporučujeme, aby nešetřil na látce. Například obsluha v restauraci střídá dvě až tři košile, oblečení se pere každý týden. Látka musí vydržet alespoň sto pracích cyklů, tj. dva roky. Čas jsou peníze. Ušetřit čas lze na přímé a oboustranně otevřené komunikaci. Naše režijní náklady jsou minimální. Kolekci značky SmartMen nabízíme výhradně online. Jsme mladá rodinná firma. Za kvalitu košilí ručíme.

Kvalitní a slušivé košile jsou Vaší i naší vizitkou

Protože také na firemní košile a halenky našíváme vlastní značku SmartMen, nabízíme i v privátních kolekcích pokud možno vysokou a nejvyšší kvalitu košiloviny a látek. Látky se vyznačují vysokou gramáží, stálostí barev i velikostí, příjemným omakem. Praktická je vždy úprava pro snadné žehlení nebo přímo nežehlivá úprava. Cena jedné košile nebo halenky se pohybuje mezi Kč 650,- až Kč 850,- bez DPH za kus s ohledem na kvalitu látky a zpracování fazóny. Košile a halenky v této kvalitě jsou v obchodech k mání nejméně od Kč 1,500 a spíš výše.

Pro inspiraci si můžete některé modely firemních pánských košilí a dámských košilových halenek prohlédnout v tomto odkaze.

Každá individuální kolekce nás o krůček posouvá k našemu cíli šít ty nejlepší košile na světě. Těšíme se na spolupráci.

…Protože, je to pravda odvěká, 
šaty dělaj člověka,
kdo v hadrech čeká na štěstí, 
ten se načeká…

Text: Ježek Jaroslav + Voskovec Jiří + Werich Jan

 

DENIMAR TAILORING s.r.o.
Denisa Huková
jednatelka společnosti

Nezávazná poptávka nebo dotaz na firemní oblečení

blank
  • Oblékněte vaše zaměstnance do firemních barev!
  • Pánské košile a dámské halenky s logem přímo od výrobce v ČR
  • Privátní kolekce firemních košilí přímo za výhodné ceny
  • Oblékněte vaše zaměstnance do firemních barev!
  • Pánské košile a dámské halenky s logem přímo od výrobce v ČR
  • Privátní kolekce firemních košilí přímo za výhodné ceny
  • Previous
  • Další

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.