Dámské halenky a pánské košile s logem - Profesionální prezentace Vaší firmy

Lhůta pro výměnu, vrácení a odstoupení od kupní smlouvy prodloužena na 90 dnů od převzetí zásilky!

Jsme a budeme vděčni za Vaši důvěru a věrnost za aktuálních složitých okolností. S vracením nepadnoucích oděvů nemusíte pospíchat. Přes Zásilkovna.cz máte nadále vrácení vždy zdarma. Prodloužená lhůta ze 30ti dnů na 90 dnů platí pro všechny objednávky.

Potřebujete jinou velikost? Dejte nám krátce vědět v tomto formuláři a my Vám mezitím zašleme oblečení na výměnu.

Přepravní společnosti preferují (vyžadují) platby kartou před hotovostí. Při výběru způsoby platby "na dobírku" je možné u všech našich dopravců platit platební kartou.

Nejvíc prodává úsměv, příjemné vystupování a celkový první dojem. Kvalitní firemní oblečení s logem Vaší společnosti pomůže Vašim obchodníkům a zaměstnancům k dokonalejší prezentaci Vaší společnosti, produktů a služeb. Slova klasika, ať mohou znít jakkoli povrchně, jsou stále platná: „Je to pravda odvěká, šaty dělaj člověka!".

Vaše privátní kolekce - Naše kreativita

Značka SmartMen je specialistou na pánské košile a kravaty. Protože košile pod naší značkou šijeme výhradně v České republice, jsme flexibilní a jsme schopni obstarat ucelenou kolekci i dámských halenek. Pro zákazníka jsme schopni dodat nejméně 50 kusů v různých velikostech v pánském nebo dámském provedení. Design košilí a halenek provádíme s ohledem na Vaše firemní barvy a účel užití ve vlastní režii.

Košile skladem s objednáním od 1ks

Potřebujete rychle košile a halenky? Vyberte si z nabídky eshopu SmartMen.cz kvalitní a slušivé košile a halenky zahraničních značek. Vzorky dodáme zdarma. Objednat lze již od 1ks. Výšivky zajišťujeme od počtu 10ks. Kompletní zakázku obdržíte do 3 týdnů včetně výšivky loga.

Oblékáme obchodní týmy, vystavovatele na veletrzích, číšníky, servírky, recepční, personál ve službách. Všechny firmy, které se chtělí odlišit a vkusně se prezentovat.

Komplexní řešení firemní identity

Na firemní košile zajišťujeme výšivku Vašeho loga nebo potisk. Ve spolupráci s módní návrhářkou umíme připravit celkovou kolekci společenského oblečení od hlavy až k patě. Těší nás práce na uniformách pro piloty a letušky. Zrovna tak do posledního detailu vymýšlíme atraktivní a praktické stejnokroje pro servírky a číšníky. Kreativní práce nás baví. Spokojenost našich zákazníků nás těší.

Co očekávat od SmartMen? Jednoduchost - Flexibilita - Reálné cíle

Ušití pánské košile a halenky není žádná věda. Alespoň ne pro nás. S ohledem na ekonomiku každé zakázky jednáme rychle, transparentně a efektivně. Zákazníkovi vždy doporučujeme, aby nešetřil na látce. Například obsluha v restauraci střídá dvě až tři košile, oblečení se pere každý týden. Látka musí vydržet alespoň sto pracích cyklů, tj. dva roky. Čas jsou peníze. Ušetřit čas lze na přímé a oboustranně otevřené komunikaci. Naše režijní náklady jsou minimální. Kolekci značky SmartMen nabízíme výhradně online. Jsme mladá rodinná firma. Za kvalitu košilí ručíme.

Kvalitní a slušivé košile jsou Vaší i naší vizitkou

Protože také na firemní košile a halenky našíváme vlastní značku SmartMen, nabízíme i v privátních kolekcích pokud možno vysokou a nejvyšší kvalitu košiloviny a látek. Látky se vyznačují vysokou gramáží, stálostí barev i velikostí, příjemným omakem. Praktická je vždy úprava pro snadné žehlení nebo přímo nežehlivá úprava. Cena jedné košile nebo halenky se pohybuje mezi Kč 650,- až Kč 850,- bez DPH za kus s ohledem na kvalitu látky a zpracování fazóny. Košile a halenky v této kvalitě jsou v obchodech k mání nejméně od Kč 1,500 a spíš výše.

Pro inspiraci si můžete některé modely firemních pánských košilí a dámských košilových halenek prohlédnout v tomto odkaze.

Každá individuální kolekce nás o krůček posouvá k našemu cíli šít ty nejlepší košile na světě. Těšíme se na spolupráci.

…Protože, je to pravda odvěká, 
šaty dělaj člověka,
kdo v hadrech čeká na štěstí, 
ten se načeká…

Text: Ježek Jaroslav + Voskovec Jiří + Werich Jan

DENIMAR TAILORING s.r.o.
Denisa Huková
jednatelka společnosti

Profesní oděvy, košile, halenky pro firmy

 • Nežehlivé košile ETERNA

  Nejlepší nežehlivé košile ETERNA pro muže i ženy z nejkvalitnějších látek a v moderním designu. Pro muže výběr ze 4 střihů - Super Slim, Slim Fit, Modern Fit, Comfort Fit včetně prodloužených délek rukávů. Pro ženy košilové halenky ve 2 střizích - Slim Fit a Modern Classic. Vždy elegantní ve firemní košili s logem.

 • Košile pro firmy od 1ks

  Na košile a halenky spěcháte. Vyberete si z nabídku eshopu SmartMen.cz a z katalogů dodavatelů. Pošleme Vám cenovou nabídku s vizualizací celkového outfitu. Vzorky pro vyzkoušení velikostí zapůjčíme zdarma. Košile a profesní oděvy s logem můžete mít do 3 týdnů. Košile v duálním konceptu - identické látky a odstíny shodné pro muže i ženy. Rozdíl pouze ve střihu - dámský vs. pánský.

 • Výroba firemních košil od 50ks

  Vyberete si kvalitní látky dle Vašich představ. Společně navrhneme design košilí včetně kontrastů, střihů a detailů. Šijeme dle konfekčních rozměrů ve střihu Slim fit a Regular fit. Dále prodloužené a zkrácené velikosti. Nekonfekčním postavám ušijeme košile takřka na míru. Firemní košile šijeme pod naší značkou SmartMen. Za kvalitou si stojíme. Termíny pro realizaci zakázky cca. 2 měsíce.

Nezávazná poptávka nebo dotaz na firemní oblečení

blank
 • Oblékněte vaše zaměstnance do firemních barev!
 • Pánské košile a dámské halenky s logem přímo od výrobce v ČR
 • Privátní kolekce firemních košilí přímo za výhodné ceny
 • Oblékněte vaše zaměstnance do firemních barev!
 • Pánské košile a dámské halenky s logem přímo od výrobce v ČR
 • Privátní kolekce firemních košilí přímo za výhodné ceny
 • Previous
 • Další

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.