Červená košile zaujme na první pohled

Červená košile a doplňky vyjadřují Vaše sebevědomí a cílevědomost

Červená barva je obecně spojována s vášní, cílevědomostí a agresivitou. Jak tedy tyto charakteristiky sladit do společenského outfitu?

V křiklavě červené košili budete zcela nepřehlédnutelní. Pokud se v košili pohybujete v kanceláři nebo na pracovních schůzkách, volte raději tlumené tóny červené, nebo kombinace červené s modrou nebo jinými barvami. Vítanou alternativou k červené barvě je červeno vínová košile nebo jednobarevná vínová košile s dlouhým rukávem.

Pro společenský dress code volte červenou jako doplňkovou barvu

Při společenských a pracovních schůzkách raději volte červenou barvu jako doplněk k serióznějším barvám bílé, modré a černé. Nejčastější a nejoblíbenější barevnou kombinací je modrá pánská košile a červená kravata. V této barevné kombinaci se skloubí důvěryhodnost se zdravím sebevědomím majitele.

Červená pánská košile a červená kravata z hedvábí

Červená košile ETERNA s nežehlivou úpravou

Německá značka košilí ETERNA patří k uznávaným výrobcům kvalitních pánských košilí s nemačkavou úpravou. Díky nabídce 4 střihů a 5ti délek rukávů si každý vybere tu správnou velikost. Červené košile ETERNA ve stylu Smart Casual a Casual s dlouhým i krátkým rukávem potěší muže i ženu.

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.