Bílá košile s dlouhým rukávem je základem šatníku moderního muže

Bílá košile je nejžádanější ze všech pánských košilí

Chcete-li si vybudovat skvělý pánský šatník, pak první košili, kterou potřebujete, je právě bílá košile s dlouhým rukávem

Bílá košile je osvědčená klasika

Nikdy neuděláte chybu, když si obléknete bílou pánskou košili s dlouhým rukávem. Je jedno, jestli je košile z drahého materiálu, luxusní s francouzskou manžetou na manžetové knoflíčky, s kapsičkou nebo bez kapsičky. Důležité je, aby Vaše bílá košile byla vždy čistě bílá a dobře Vám seděla velikost košile.

Vaše bílá košile značky SmartMen může mít barevné knoflíčky, jemný vzor látky - např. rypsový kepr, rybí kostra, nebo barevné odlišení na vnitřní manžetě a límečku. Bílá košile je ideální volbou pro ženicha i svatební hosty.

Košile pro všechny příležitosti

Bílou košili si můžete obléknout ke všem společenským událostem: na plesy, maturitní plesy, zkoušky, maturity, promoce, svatby, pracovní pohovory, pohřby, do zaměstnání, obchodní schůzky... Bílá košile s dlouhým rukávem se hodí nejen do obleku, ale i k džínám. Bílé košile jsou nejprodávanější ze všech košilí. Někteří prodejci uvádějí, že se bílé košile podílejí až na polovině prodejů ze všech košilí.

Bílé pánské společenské košile a doplňky

Nemačkavá bílá košile ETERNA ve společenském & Smart Casual stylu

Německý výrobce košilí značky ETERNA je specialistou na nežehlivé a nemačkavé společenské košile. Čistě bílé košile ETERNA jsou k dostání ve střihu Super Slim, Slim Fit, Modern Fit a Comfort Fit. Nabídka délek rukávů čítá Standardní délku, Prodloužený rukáv, Zkrácený rukáv a krátký rukáv. Nejpřehlednější orientaci ve střihu a velikosti pánských košilí ETERNA naleznete v odkaze.

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.