Barva košile dovede zaujmout a mnohé o Vás vypovědět

Vrácení 90 dnů zdarma

Lhůta pro výměnu, vrácení a odstoupení od kupní smlouvy prodloužena na 90 dnů od převzetí zásilky!

Jsme a budeme vděčni za Vaši důvěru a věrnost za aktuálních složitých okolností. S vracením nepadnoucích oděvů nemusíte pospíchat. Přes Zásilkovna.cz máte nadále vrácení vždy zdarma. Prodloužená lhůta ze 30ti dnů na 90 dnů platí pro všechny objednávky.

Potřebujete jinou velikost? Dejte nám krátce vědět v tomto formuláři a my Vám mezitím zašleme oblečení na výměnu.

Přepravní společnosti preferují (vyžadují) platby kartou před hotovostí. Při výběru způsoby platby "na dobírku" je možné u všech našich dopravců platit platební kartou.

Pánské košile SmartMen podle barevPrvní dojem z košile udává barva její látky. Střih košile, kvalita materiálu a ušití, tvar límečku a manžety nejsou na první pohled pro vnímání Vaší košile tak rozhodující jako barva košile.  Významným faktorem líbivosti košile je dále celkové barevné sladění košile s ostatním částmi oblečení, typem Vaší pleti a barvě vlasů.

Nejprodávanější bílé košile s dlouhým rukávem

Čistě bílá společenská košile je univerzálním oblečením pro muže v každém věku. Je vhodná pro všechny společenské příležitosti, k pánským oblekům, kalhotám i džínům. Bílá košile provází muže ve všední den v zaměstnání i ve slavnostní dny, na které se nezapomíná. Jednobarevná bílá košile se dobře barevně kombinuje s ostatním oblečením a doplňky. Bílé košile jsou vůbec nejprodávanějším typem pánských košilí. 

Modré košile a ostatní barvy

Alternativou k bílým košilím jsou světle modré košile. Modrá je barvou businessu a modrá košile se hodí do obleků ve stylu Business formal. Modré košile se vzorem a barevnými kontrasty se uplatní v moderním stylu Smart Casual a Casual. Modrá košile je druhou nejprodávanější barvou pánských košilí.

K oblíbeným barvám košilí dále patří fialová - ta se nejvíce líbí ženám. Růžová barva najde uplatnění v jednobarevných společenských košilích i jako doplňková barva k modrým a bílým košilím. K výrazným a nepřehlédnutelným košilím patří červené košile, většinou společně s další pastelovou barvou nebo jemným červeným vzorem na bílém podkladu. Pastelové barvy se uplatní ve vzoru svislého proužku nebo kára na bílém podkladu. 

Jednobarevné syté pastelové košile se hodí na večerní hodinu - na firemní večírky a párty. Tmavé barvy jsou elegantní. Černá jednobarevná košile vypadá velmi luxusně a tajemně.

Košile a doplňky SmartMen & ETERNA setříděné podle barev

 • Bílá košile pánská a doplňky

  Bílá košile je nejvíce společenská a univerzální. Bílá košile s dlouhým rukávem je základem šatníku každého muže.

 • Modrá košile a doplňky

  Modrá košile s dlouhým rukávem je praktickou alternativou k bílé košili. Modrá košile ladí k pánským oblekům a kravatám. Modrá košile může být kostkovaná nebo s proužkem.

 • Červená a vínová košile s doplňky

  Červená košile je nepřehlédnutelná. Pro společenské události volte tlumené odstíny červené. Oblíbené jsou vínové košile s dlouhým rukávem.

 • Fialová košile a doplňky

  Fialová košile s dlouhým rukávem je společenskou košilí, která je vždy zajímavější než čistě bílá košile. Fialové košile SmartMen jsou k mání v odstínech od levandulové po sytě fialovou kostkovanou košili. Fialová barva košile je elegatní.

 • Růžová košile

  Růžová košile je znakem moderního muže. Růžová košile s dlouhým rukávem perfektně ladí k pánským oblekům a kravatám. Růžová košile SmartMen je v nabídce v mnoha odstínech od jemné lososové až po staro růžovou.

 • Smetanová a Champagne košile

  Smetanová, krémová a champagne pánská košile s dlouhým rukávem perfektně ladí k šatům nevěsty. Luxusní svatební košile na manžetové knoflíčky pro ženicha a svatební hosty.

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.