Nežehlivé košile ETERNA s výšivkou firemního loga - pro muže & ženy

Moderní košile s výběrem střihů a délek rukávů pro všechny postavy

Moderní košile s výběrem střihů a délek rukávů pro všechny postavy

Nemačkavé košile ETERNA do firmy pro muže i ženyTradiční značka košilí ETERNA je pojmem mezi kvalitními nežehlivými košilemi. Výsledkem inovativního přístupu k použitým materiálům a naslouchání potřebám zákazníkům nabízí ETERNA pánské & dámské košile s úpravou pro snadné žehlení nebo zcela nežehlivé košile. Košiloviny ze 100 % kvalitní česané bavlny nebo v moderní kombinaci bavlna s přídavkem elastanu jsou navíc upraveny s účinkem odpuzujícím běžné pachy - pot, cigaretový kouř a výpary z kuchyní. V košili ETERNA budete vypadat vždy skvěle na cestách, v zaměstání a na obchodních schůzkách.

Variabilita ve velikostech a střizích

Kolekce pánských košilí ETERNA je nabízena ve 4 střizích - Comfort Fit (dříve Blackline), Modern Fit (dříve Redline), Slim Fit a Super Slim. V rukávech lze vybírat z 5ti délek rukávů a tomu odpovídajících délek těla košile. Velikosti a konstrukci konfekčních košilí lze navíc kombinovat dle přání zákazníka a získat zcela individuální košili na míru. V dámských košilích a halenkách jsou na výběr 2 střihy a množství designů a délek rukávů. Košile ETERNA tak padne všem mužům i ženám. 

Moderní design a konstrukce košilí

ETERNA je před konkurencí napřed co se týče vývoje finálních úprav materiálů, ale také v pojetí designu a konstrukce pánských košilí. Modení tvary límečků a manžet. Slim střihy. Kontrastní prvky na vnitřním límci, manžetě a léze působí moderně, nikoli však výstředně. Celoplošné potisky ve stylu smart casual v úpravě non iron. 

Kolik stojí firemní košile ETERNA

Značka ETERNA vyvíjí materiály a tvoří design pánských a dámských košilí v Německu a Švýcarsku. Samotná výroba je lokalizována v EU. Převážně ve vlastním závodě na Slovensku, dále v Rumunsku. ETERNA nešije v Asii. ETERNA ročně prodá více než 4 miliony kvalitních nežehlivých košilí s vynikajícím poměrem cena & kvalita

Košile ETERNA pro firmy lze získat za velkoobchodní ceny již od Kč 1.000,- bez DPH. Individuální výše ceny se odvíjí od zvolené cenové kategorie a poptávaného minimálního množství. Minimální množství košilí v objednávce není určeno, nicméně má zásadní vliv na výši slevy z doporučených maloobchodních cen. Maloobchodní ceny košilí ETERNA jsou určovány pro celý evropský trh jednotně a pohybují se v intervalu od Kč 1.600,- do 2.500,- s DPH.

Rychlost a flexibilita dodávek

Košile ETERNA pro firmy odebíráme přímo ze skladu výrobce v Německu. Aktuální kolekce firemních košilí je ve všech střizích a velikostech dostupná skladem. V nejprodávanějších barvách bílé a světle modré se kolekce příliš nemění a lze tak dlouhodobě doplňovat zvolený firemní dress code. 

Dodání firemní košile zákazníkovi trvá 3 týdny a flexibilně lze zasílat vzorky košilí k vyzkoušení a osahání materiálu. Vzorky košilí ETERNA zapůjčíme zdarma. Firemní košile ETERNA jsou uzpůsobeny pro výšivku firemním logem na límečky, náprsenky, manžety, rukávy i jiná místa na košili dle dohody.

blank
  • Ochranná rouška FFP3 zdarma ke každým 2 košilím ETERNA
  • Bezpečný nákup v eshopu SmartMen.cz
  • Previous
  • Další

Nezávazná poptávka nebo dotaz na firemní oblečení

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.