Košile s logem - jak to funguje: Jednoduše a kvalitně

Rodinná firma DENIMAR TAILORING s.r.o. šije pánské košile pod obchodní značkou SmartMen od roku 2011. Obchodní úspěch značky SmartMen je založen na precizním zpracování kvalitních látek a přímém prodeji v eshopu na adrese www.smartmen.cz a v zahraničí. Košile SmartMen osloví zákazníka vynikajícím poměrem kvalita a cena.

Kolekce pro firmy na míru

Mini kolekci pánských košilí a dámských halenek umíme navrhnout a dodat pro zaměstnance firem včetně výšivky foremního loga nebo potisku. Minimální počet kusů v kolekci je již 25 košilí a halenek od jednoho typu látky napříč konfekčními velikostmi. Šijeme moderní střihy košilí Slim fit a Regular fit. Cena za košili a halenku se pohybuje od Kč 650,- do Kč 890,- bez DPH, jsme plátci DPH. Firmám doporučujeme pouze kvalitní pevnou látku s úpravou pro snadné žehlení nebo přímo nežehlivou úpravou. Individuální kolekce jsou vhodné pro restaurační provozy, obchodní zástupce a manažery.

Jak probíhá objednávka privátní kolekce pro firmy?

Již na první schůzce si zákazník vybere ze vzorníku konkrétní látky dle firemních barev a představ. Doporučíme detaily, jako jsou barevné kontrasty, střihy, typy manžet, tvarů límečků apod. Pro splnění podmínek daňové uznatelnosti nákladů je potřeba umístit na košile Vaše firemní logo. Firemní loga lze našívat nápadně i zcela nenápadně v odstínu podkladové látky. Zákazník předloží odhad počtu a velikostí košilí a halenek v minimálním celkovém objemu 10 kusů. Pro pohostinství a obchodní zástupce doporučujeme dvě až tři stejné košile na každého zaměstnance, které během pracovního týdne prostřídají. Pro manažery není čistě bílých a modrých košilí nikdy dostatek.

Pro názornou představu v odkaze naleznete inspiraci pro pánské košile a dámské halenky s logem.

Co se týče administrativy, SmartMen zašle elektronicky souhrnnou cenovou nabídku a návrh smlouvy. Před zahájením prací požadujeme zálohovou platbu ve výši 50% hodnoty objednávky včetně DPH. Konečná faktura je splatná za 14 dní po dodání zakázky, případně dle další dohody.

Šijeme v České republice. Termíny dodání jsme schopni upřesnit v souvislosti s ostatními zakázkami před podpisem kontraktu. Firemní kolekce upřednostňujeme před našimi vlastními kolekcemi značky SmartMen.

Expresní dodání košile s logem

Spěcháte s nákupem pánské košile do firmy? Vyberte si jakékoli košile z naší aktuální kolekce v eshopu na www.smartmen.cz. Podle počtu objednaných košilí Vám upravíme cenu za košili. Na vybrané košile vyšijeme Vaše firemní logo. Do dvou týdnů je Vaše značková košile u Vás.

Zajímají Vás naše kvalitní košile a halenky? Kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci.

DENIMAR TAILORING s.r.o.
Denisa Huková
jednatelka společnosti

Email: info@smartmen.cz

Tel.: +420 725 976 766

Nezávazná poptávka nebo dotaz na firemní oblečení

  • Kvalitní košile pro číšníky a servírky přímo od výrobce
  • Pánské košile za skvělé ceny
  • Košile s logem přímo od výrobce v ČR
  • Náhradní plnění na gastro oděvy
  • Kvalitní košile pro číšníky a servírky přímo od výrobce
  • Pánské košile za skvělé ceny
  • Košile s logem přímo od výrobce v ČR
  • Náhradní plnění na gastro oděvy
  • Previous
  • Další
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení