Ke každé nezlevněné pánské košili SmartMen přidáme 1 košili SmartMen zdarma

Akce druhá košile SmartMen zdarmaJako výrobce a přímý prodejce českých košil značky SmartMen připravujeme pro rok 2020 novou kolekci a poslední kousky pánských košil z dřívějších kolekcí musí pryč.

Proto zákazníkům, kteří si vybrali jednu z novějších a nezlevněných košil SmartMen automaticky přibalíme jinou, námi vybranou košili SmartMen, ovšem ve stejné velikosti a ve stejném střihu. Výběr košile zdarma je pouze na nás. Nechte se překvapit!

Co je dobré vědět

Akce košile SmartMen zdarma platí do odvolání nebo do vyprodání zásob Vaší konkrétní velikosti a střihu (Slim fit, Regular fit).

Košili zdarma vybereme my

Košili zdarma přibalíme automaticky ke každé nezlevněné košili SmartMen v ceně Kč 1290,- s DPH (počet nezlevněných košil = stejný počet košil zdarma).

Košile SmartMen zdarma lze reklamovat pro vady jako všechno ostatní zboží zakoupené v našem eshopu SmartMen.cz. Chceme, abyste byli 100 % spokojeni i s košilí zdarma!

Košile SmartMen zdarma lze vyměnit spolu s nezlevněnou košilí za jinou velikost a střih ve standardní lhůtě 30 dnů nebo do 15.1. následujícího roku při vánočních nákupech.

Druhá košile zdarma

Jak vybrat velikost košile

Online katalogy dodavatelů

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.