FFP2 respirátory - polomasky & Látkové roušky s drátkem + Jednorázové netkané filtry FFP1

3 Položky

Vysoká míra ochrany před COVID-19 filtrační polomaskou - respirátorem ochranné třídy FFP2 zachycující nejméně 94 % bakterií a virů. Balení po 10 ks pro jednorázové použití. Certifikovaný výrobek dovozcem Adler Czech. Země původu Čína. Vzhledem k většímu počtu ks v balení nelze tento výrobek z ekonomických důvodů nabízet jako dárek zdarma k nákupu. Na rozdíl od látkových roušek a výměnných FFP1 filtrů.

Výměnné filtry Melt-blown s účinností 81 % VYPRODÁNO

Účinné filtry z netkané textilie vyrobené metodou Melt-Blown stříháme z rolí na délku 2 x 150 cm a šířku 20 cm pro cca. 20 ks roušek s kapsou. Cena za produkt Kč 48,- s DPH. Cena za 1 ks standardizovaného rozměru 20x15 cm vyjde na Kč 2,40. Filtry si sami nastříháte podle potřeby. Do dětské roušky si odstřihnete menší dílky.

Roušky s kapsou & filtry zdarma k nákupu VYPRODÁNO

Ke každé objednávce v eshopu SmartMen.cz nad Kč 2.000,- si můžete jako dárek vybrat naši látkovou roušku nebo účinný ochranný FFP1 filtr zdarma! Na výběr roušky s kapsou v barvě bílá a černá. Unisex střih. Jedna velikost padne všem - díky upevňovacímu drátku přes nos a posuvné tkanici rouška dokonale přiléhá k obličeji a vy dýcháte pouze přes roušku.

Jednorázový FFP1 filtr typu Melt-Blown do roušek stojí pouze Kč 2,40. My Vám ustřihneme zdarma k nákupu hned 3,0 m na nejméně 20 ks filtrů o rozměrech 20x15 cm. Poštovné zdarma.

Roušky s filtrem do firmy, obchodu, restaurace

Chtěli byste poskytnout filtrační polomasky FFP2roušky včetně zásoby vyměnitelných filtrů Vašim zaměstnancům? Látkové roušky se zavazováním lze nosit relativně pohodlně po celý den. Kontaktujte nás pro upřesnění množství a dodací lhůty. Roušky budete mít během několika dnů. Případně nás kontaktujte se specifickým požadavkem na šití roušek. Firemní loga na roušky nevyšíváme.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.