Pánská košile a dámská košile s vyšívaným logem

10 položek

Kvalitní pánské košile a dámské košilové halenky šijeme v České republice od roku 2011. Pro firemní zákazníky, obchodní týmy, gastro provozy doporučujeme pánské a dámské pracovní košile z kvalitní a pevné košiloviny ze 100 % bavlny s úpravou pro snadné žehlení. Kvalitní košile vydrží několik desítek pracích cyklů a stále vypadá jako nová.

Košile pro firmy opatříme výšivkou firemního loga nebo vlastním firemním potiskem. Pracovní a byznys košile dodáváme na zakázku od počtu 10 ks v moderním střihu Slim Fit nebo pohodlném střihu Regular Fit. Pánské košile a dámské košile lze po dohodě zvýraznit kontrastní látkou, barevnými knoflíky a obšitím barevnými nitěmi.

Firemní košile šijeme v České republice s dodáním včetně výšivky loga mezi 4 - 6 týdny od objednání. Pokud na objednání firemních košil spěcháte, nabízíme Vám výběr pánských košilí z aktuální kolekce SmartMen na eshopu www.smartmen.cz. Na košile našijeme Vaše logo a doručíme následující týden.

Níže uvedené firemní košile a dámské halenky chápejte jako inspiraci. Na výběr máme více než 300 vzorů a barev kvalitních látek na košile.

Zobrazit:

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení