Kvalitní pánské košile SmartMen - Eshop českého výrobce

Moderní dress code pro zaměstnance - Košile s logem & Profesní oděvy firmě na míru

Kvalitní pánské košile SmartMen přímo od českého výrobce

V tomto specializovaném obchodě naleznete pánské společenské košile domácí značky SmartMen. Košile SmartMen jsou oblíbené do pánských obleků do zaměstnání a ke společenským událostem. Z nabídky eshopu SmartMen si vyberete pánskou košili s dlouhým rukávem pro celodenní nošení, ke zkouškám, na pracovní pohovor i na svatbu. Košile SmartMen šijeme v konfekčních velikostech pro české muže v moderním střihu Slim fit a pohodlném střihu Regular fit.

Košile SmartMen reprezentují pečlivou českou výrobu pánské košilové konfekce v dostupné cenové hladině

Provozovatel tohoto eshopu s kvalitními pánskými košilemi značky SmartMen je zároveň výrobcem těchto košilí. Díky nákupu přímo od výrobce získá zákazník kvalitní pánskou košili za výhodnou cenu. Pánské společenské košile šijeme s laskavou péčí v České republice od roku 2011.

Na SmartMen.cz můžete vrátit nebo vyměnit zboží do 30ti dnů bez udání důvodu a zdarma.

Nežehlivé košile ETERNA pro muže & ženy

Reprezentativní a dokonalé košile pro celodenní nošení do zaměstnání a pro všechny společenské události. Košile ETERNA se staly pojmem v nežehlivých košilích. Nejkvalitnější nemačkavá bavlna v kombinaci s moderním designem si našly fanoušky a věrné zákazníky na celém světě. V eshopu SmartMen.cz naleznete aktuální kolekci ETERNA za nejnižší ceny a navíc můžete dosáhnout na množstevní slevu až 20 % z celého nákupu.

ETERNA nabízí pro muže celkem 4 střihy - Modern Fit, Comfort Fit, Slim Fit & Super Slim a celkem 5 délek rukávů. Pánská košile ETERNA je vhodná pro každý typ postavy. Moderní vzory látek a barevné kontrasty pro košile ve stylu smart casual. ETERNA obléká muže již od r.1863 a může oblékat i Vás.

Košile pro firmy - oblékáme management a obchodní týmy

Zajistíme reprezentativní oděvy pro zaměstnance v přímém kontaktu se zákazníky. Nabízíme širokou škálu k tomu určených pánských košilí, dámských halenek a veškerého oblečení od hlavy k patě. Společenské oděvy ve stylu Business formal, Smart casual i Casual. Navrhneme reprezentativní oděvy dle Vaší firemní kultury, firemních barev a dle moderních trendů v oblékání zaměstnanců.

Dle zadání zasíláme detailní cenové nabídky s popisem oděvů, fotkami a konečnými cenami. Přehledné a jednoduché dodací a platební podmínky. Vzorky zdarma. Komplexní dodávky včetně výšivky a potisku firemním logem do 3 týdnů kdekoli po České republice. Nabízené zboží máme skladem v ČR nebo v EU. Garantujeme pravidelné a flexibilní dodávky s výšivkou loga již od deseti kusů.

Moderní pracovní oblečení s logem pro všechny obory

Výroba, prodej a údržba pracovních oděvů pro zaměstnance společnosti i jednotlivce. Reprezentativní profesní oděvy na míru firmě a pro pohodlí a bezpečnost pracujících. Firemní uniformy. Elegantní oblečení s firemním logem do kanceláří. Pravidelné dodávky, objednávky již od 1 ks, množstevní slevy pro firemní zákazníky i spotřebitele.

Zajistíme komplexní firemní dress code pro restaurace, hotely, wellness a zařízení poskytující služby. Oblékáme jak muže, tak ženy do slušivých uniforem. Firemní loga vyšíváme, nebo tiskneme. Reprezentativní oblečení pro personál v první linii i v zázemí.

Přehledné a jednoduché obchodní podmínky. Vzroky zdarma. Rychlé dodávky do 3 týdnů včetně aplikace loga nebo jmenovky.

Novinky a Nejprodávanější košile a doplňky

Nová kolekce pánských košilí značky SmartMen a novinky ve firemním dress code

217 položek

Nové košile, kravaty a doplňky pro muže na jednom místě. Moderní profesní oděvy pro firemní zákazníky i jednotlivce. Komplexní firemní dress code pro ženy i muže v eshopu SmartMen.cz.

Kvalitní pánské košile v moderním střihu

Při výrobě pánských košilí značky SmartMen dbáme na moderní design a pečlivé zpracování každé košile. Inspiraci pro společenské košile do obleků čerpáme v londýnské Jermyn Street. U italských mistrů si všímáme stylových Smart casual a Casual košilí s dlouhým rukávem. Košile SmartMen šijeme v Česku, abychom Vám je mohli nabídnout přímo z výroby za nejvýhodnější ceny.

Firemní dress code pro ženy i muže

Pro management společnosti, obchodní týmy a zaměstnance v kanceláři reprezentativní oblečení ve firemních barvách. Velkoobchodní ceny, flexibilní dodávky, vzorky zdarma. Novinky v reklamním textilu od košilí po trička v roce 2019.

Profesní oděvy a uniformy do služeb

Kvalitní a moderní oblečení pro hotely a restaurace. Reprezentativní a nápadité oděvy do všech služeb. Výšivky a potisk logem provozovny. Objednávky od 1 ks. Množstevní slevy a individuální ceny. 

Zobrazit:

Jak vybrat velikost košile

K NÁVODU

Katalogy ke stažení

blank
  • Katalog ke stažení Adler 2019 - reklamní textil v eshopu SmartMen.cz
  • Katalogy ke stažení - světové značky oděvů pro firmy
  • Katalogy ke stažení - Profesní oděvy a Business Dress code
  • Previous
  • Další

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.