Pánské košile a kravaty SmartMen

Pánské košile a kravaty od českého výrobce. Košile Slim fit. Košile na manžetové knoflíčky.

V tomto specializovaném obchodě naleznete pánské společenské košile značky SmartMen. Košile SmartMen jsou oblíbené do pánských obleků do zaměstnání a ke společenským událostem. Z nabídky eshopu SmartMen si vyberete pánskou košili s dlouhým rukávem pro celodenní nošení, ke zkouškám, na pracovní pohovor i na svatbu. Košile SmartMen šijeme v konfekčních velikostech pro české muže v moderním střihu Slim fit a pohodlném střihu Regular fit.

Hledáte jenom drobnost? Vyberte si z pestré nabídky hedvábných kravat značky SmartMen. Jako dárek pro muže potěší manžetové knoflíčky se Swarovski Elements krystaly.

Provozovatel tohoto eshopu s kvalitními pánskými košilemi značky SmartMen je zároveň výrobcem těchto košilí. Pánské společenské košile šijeme s laskavou péčí v České republice od roku 2011.

Na SmartMen.cz můžete vrátit nebo vyměnit zboží do 30ti dnů bez udání důvodu a zdarma.

Nejčastěji u nás hledáte

Pánské košile Slim Fit. Košile na manžetové knoflíčky. Business Casual košile.

57 položek

Šijeme kvalitní pánské košile z čisté bavlny ve střihu Slim fit a Regular fit. Společenské košile s dlouhým rukávem se hodí do pánských obleků. Luxusní košile na manžetové knoflíčky doplňte nablýskanými manžetovými knoflíčky se Swarovski Elements krystaly. Pracovní košile ve stylu Business jsou pohodlné pro celodenní nošení do zaměstnání. Moderní Business Casual košile se hodí do sportovního saka. Stylové páteční Casual košile v moderním smart casual stylu si můžete obléknout i na večerní party.

Košile značky SmartMen se vyznačují střihy a vzory látek typickými pro anglické Business košile. Nejčastěji používané látky jsou utkány ve vzoru Twill - rypsový kepr, Herringbone - rybí kostra, popelín a Oxford. Moderní Business Casual a volnočasové Casual košile jsou inspirovány italskými mistry v oboru.

Košile SmartMen reprezentují pečlivou českou výrobu pánské košilové konfekce v dostupné cenové hladině pro všechny.

Zobrazit:

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení